Zdobądź narzędzia za przekazanie zużytych opraw oświetleniowych!

Zdobądź narzędzia za przekazanie zużytych opraw oświetleniowych!
Signify

Signify

Jesteś instalatorem w Elektroklubie? Mamy akcję przygotowaną specjalnie dla Ciebie!
Zapraszamy do udziału w Akcji promocyjnej organizowanej przez Signify i ElektroEko „Już nie świeci? Oddaj do elektrośmieci”, w której do zdobycia są komplety narzędzi.

Przekaż zużyte oprawy oświetleniowe o masie min. 1 tony i zdobądź nowy komplet profesjonalnych narzędzi.

Jak wziąć udział w Akcji?

  1. Do 30 listopada 2023 r. prześlij na juznieswieci@albedomarketing.pl deklarację uczestnictwa. Wzór deklaracji znajduje się tutaj.
  2. Również w terminie od 1 do 30 listopada 2023 r., zarejestruj zlecenie bezpłatnego odbioru min. 1 tony zużytych opraw oświetleniowych za pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie, pod tym linkiem.
    Nie zapomnij wpisać hasła „Akcja Promocyjna” w polu „Dodatkowe informacje o adresie odbioru do zlecenia” – jest to konieczny warunek do uwzględnienia zlecenia w Akcji promocyjnej.

Co możesz otrzymać?

Na 50-ciu pierwszych uczestników Akcji, którzy spełnili warunki określone w Regulaminie Akcji Promocyjnej, czeka zestaw nowych narzędzi dla profesjonalistów, w skład którego wchodzą:

  • Uniwersalny ściągacz izolacji Haupa,
  • Wkrętak z magazynkiem bitów Wiha,
  • Nożyce do kabli z wielokomponentowymi nasadkami Knipex.

Regulamin akcji promocyjnej, jak również wzór deklaracji uczestnictwa, znajdziesz poniżej, jak i na stronie https://regulaminy.albedomarketing.pl/.

Życzymy powodzenia i satysfakcjonującego przekazywania zużytego oświetlenia!

Akcja promocyjna skierowana jest do członków programu partnerskiego „Elektroklub” (dostępnego na stronie: https://www.elektroklub.pl/) tj. przedsiębiorców, którzy w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej świadczą usługi wykonywania instalacji elektrycznych.

Pliki do pobrania: